menuordersearch
ariaabzar.com

قوانین ,

لگوی سایت
(1)
(0)
قوانین

سایت آریا ابزار فروش آنلاین رنگ ، ابزار و یراق در شهر کرج واستان البرز می باشد
کاربر گرامی استفاده شما از فروشگاه اینترنتی آریا ابزار به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می باشد.
شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه آریا ابزار
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و مطالب کاربردی فروشگاه آریا ابزار  به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به آریا ابزار  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارائه شده توسط آریا ابزار  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آریا ابزار  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آریا ابزار  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:           
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آریا ابزار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حقوق منتشرین و مولفین است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آریا ابزار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
           
تعریف مشتری یا کاربر :
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آریا ابزار اقدام نماید.                  

                                        
تعهدات کاربران به آریا ابزار :

1.خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت، هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی دیگر به هيچ عنوان نمی تواند از  اطلاعات موجود در این سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافیک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است قبلا به ما اطلاع دهید. استفاده از محتويات سايت آریا ابزار برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت یا لینک فعال به منبع اصلی مجاز می باشد.

2. شما به عنوان کاربر آریا ابزار متعهد میشوید که هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل پر نمايید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود.

3. شما به سايت آریا ابزار اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين جمهوری اسلامی ایران يا شرايط استفاده از سايت آریا ابزار می باشد استفاده نخواهيد کرد.

4. شما متعهد می شوید که از آریا ابزار به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

5. شما متعهد میشوید که هیچگونه تلاشی جهت دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند انجام نخواهید داد.

6. شما به آریا ابزار این اطمینان را می دهید که از ایجاد سفارش های بی هدف و صرفا برای آزمایش سیستم آریا ابزار استفاده نخواهید کرد.

7. سایت آریا ابزار دارای بخش های عمومی ، شامل ثبت نظر و نقد و بررسی می باشد، که برای تسهیل شما در انتخاب محصولات آریا ابزار ارایه می شوند. شما توافق می کنید که از این بخش ها فقط برای ثبت نظر و نقد و بررسی در رابطه با محصولات استفاده نمایید.

8. وب سایت آریا ابزار این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که محتویات ارسال شده در بخش های عمومی را مرور و هرگونه موارد نامناسب و غیر اخلاقی را حذف نماید.

9. سیستم پرداخت مبلغ سفارش در سایت آریا ابزار از نوع درگاه پرداخت بانک می باشد. بدیهی است در این سیستم سفارش، چنانچه واریز مبلغ به صورت نقدی و از روی سایت بانک پذیرنده انجام نگیرد، سفارش قابل ارسال نخواهد بود.

10. اين توافق نامه تحت قوانين جمهوری اسلامی ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت آریا ابزار خواهد بود.

                                                      
تعهدات فروشگاه آریا ابزار  به کاربران:

1. آریا ابزار به شما این اطمینان را میدهد، که نسبت به تمامی تعهداتی که در سایت آن ها را ذکر کرده است عمل خواهد کرد.

2. آریا ابزار به شما اطمینان میدهد که به تمامی اطلاعات شخصی و پیام های خصوصی شما احترام گذاشته و آن ها را نزد خود محفوظ نگه می دارد. همانطور که آریا ابزار در سال های گذشته به این پیمان وفادار بوده است.

3. آریا ابزار متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در رسیدن به این هدف با استفاده از تکنولوژی های مورد نیاز برای مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت اقدام کند. شما با استفاده از سایت آریا ابزار رضایت خود را از سایت نشان می دهید.

4. قیمت های آریا ابزار براساس تغییر قیمت های موجود در بازار تغییر می کنند، لذا قیمت های نمایش داده شده از سوی آریا ابزار معتبر شناخته می شوند. بدیهی است پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، شما هیچ هزینه اضافه تری را متحمل نخواهید شد.

5 آریا ابزار متعهد میشود قیمت نهایی فاکتور معتبر بوده و در صورت عدم درخواست محصول دیگر، هیچ مبلغی بر آن اضافه نخواهد شد.