مجموعه آریا ابزار

شرکت آرتا گویان تجارت

ما عاشق کاری هستیم که انجام میدیم

تمام خدماتی که در مجموعه آریا ابزار انجام میشود با در نظر گرفتن وجدان کاری و به نحو احسن انجام میشود.

روند کار ما

ما تمام تلاش خود را کرده ایم که بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهیم و اعتبار فروش خود را با اعتماد شما مشتریان عزیز به دست آورده ایم.

آریا ابزار / آرتا گویان تجارت
آرتا گویات تجارت

درباره فروشگاه ما

- مجموعه آریا مفتخر است که از سال 1371 تا کنون به مدت 30 سال در قلب استان البرز "هشتگرد" فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ارائه تخصصی ابزار آلات، رنگ و تجهیزات صنعتی از برند های معتبر بازار ایران آغاز کرده است. این مجموعه همواره سعی بر آن داشته است که با ارائه بهترین دستگاه ها و خدمات پس از فروش آن ها، نیاز استان را در این زمینه رفع نموده و سبب ارتقای سطح کیفیت بازار ابزار در سطح منطقه شود.

- مجموعه آریا افتخار همکاری با حدود 200 فروشگاه، شرکت های صنعتی و کارخانه های بزرگ را داشته و صفر تا صد کالاهای مورد نیاز آنها علاوه بر تجهیزات صنعتی را تامین نموده و با عزمی استوار در این راه ثابت قدم است.

 

تعمیرگاه
sales service of Aria Tools

خدمات پس از فروش آریا ابزار

درباره تعمیرگاه

 

تعمیر ابزار در مجموعه آریا ابزار

مجموعه آریا ابزار از سال 1371 در غرب استان البرز (هشتگرد) فعالیت تعمیرات ابزار را شروع نموده است. تیم تخصصی تعمیرات آریا با بهره بری از تجربه چندین ساله خود توانایی تعمیر ابزار آلات را دارند. تنها نمایندگی تعمیرات مجموعه آریا ابزار در غرب استان البرز (هشتگرد)است. تخصص تعمیرکاران مجموعه آریا در قسمت ابزارآلات برقی ، بادی ،شارژی ، ابزار دقیق  و اینورتر می باشد. در ادامه به عمده ای از خدمات آریا ابزار میپردازیم .

 

تعمیر ابزار برقی، بادی، شارژی و ...

همچنین مجموعه آریا ابزار مفتخر است با داشتن نمایندگی خدمات پس از فروش بیش از 30 برند معتبر بازار مانند: توسن، هیوندای،اکتیو،کرون، DCA ،بوش، سوماک، نک و متابو، محک و سایر برند های روز دنیا شرایط مناسبی را برای شما مشتریان عزیز فراهم آورد.

 

بخش مشاوره

جهت مشاوره تلفنی رایگان در رابطه باخرابی دستگاه های خود، میتوانید به بخش تماس با ما مراجعه نموده و از متخصص های آریا ابزار راهنمایی و کمک دریافت کنید.

خوب اصلا چرا باید از آریا خرید کنیم ؟

کادر پشتیبان

تیم فروش آنلاین

ما با افتخار در مجموعه آریا تلاش میکنیم تا بتوانیم لذت استفاده از ابزار با کیفیت را برای شما فراهم کنیم

همچنین از مدیریت مجموعه جناب آقای مهندس محمد انصاری نهایت تشکر را داریم که با پشت کار وحمایت بی وقفه در این راه ما را حمایت میکنند.

خانم عراقی

پشتیبان

محمد انصاری

مدیریت

سید امیرسام سمائی

پشتیبان فنی و فروش

ویدیو معرفی فروشگاه

فیزیکی و آنلاین

پخش ویدیو

ویدیو معرفی تعمیرگاه

بهترین قطعات و متخصص 

برند ها

نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش