در حال نمایش 2 نتیجه

MILWAUKEE میلواکی

تاریخچه کامل برند Milwaukee
فعالیت میلواکی:
از زمانی که صنعت ساختمان سازی در امریکا رواج پیدا کرد ابزار میلولکی به علت دوام , کیفیت و قابل حمل بودنشان مورد توجه قرار گرفتند. در حال حاضر میلواکی بیش از 500 ابزار و 3,500 نوع لوازم جانبی تولید می‌کند.

همکاری با هنری فورد:
ظرفیت برای پیشرفت همیشه از سالهای شروع به کار این برند یکی از خصوصیات میلواکی بوده است. این از ای.اچ.پیترسون(A.H. Petersen) تولید کننده جوان ابزار آغاز شد. پس از اتمام جنگ جهانی، نجیب زاده خودرو مدل تی، هنری فورد، یکی از مشتریان ثابت، با یک چالش به سراق پیترسون آمد: تولید یک دریل سبک با ظرفیت 6 میلیمتر. این چالش در قالب هول-شوتر (Hole-Shooter) تحقق یافت. اولین دریل یک دستی سبک در این صنعت. فورد با اشتیاق از این ابزار جدید استقبال کرد. مدل های قبلی دریل بسیار سنگین و پرزحمت بودند و تنها مکانیک های پر قدرت میتوانستند از این ابزار استفاده کنند. هول-شوتر یک ابزار انقلابی در این صنعت بود.

زمانی که کارخانه های پیتیرسون دچار آتش سوزی شدند، شریک وی ای.اف.سیبرت (A.F. Siebert) با هدف گسترش هول-شوتر این برند را تحت شرکت تازه تاسیس خود، کمپانی ابزار الکتریک میلواکی، خرید. میلواکی در ابتدا تجارت خود را از طریق تولید ابزار تعمیر شروع کرد و با گوش کردن به مصرف کننگان، راههای جدید برای حل مشکلات متعدد در این صنعت یافتند. مهندسان شرکت همواره به دنبال راه های جدید برای نوآوری در افزایش کارایی ابزار برای مصرف کننده بودند. با استفاده از آنالیزهای رقابتی و بازخورد مصرف کنندگان خود، هول-شوتر توانست به ابزاری قوی تر و با دوامتر تبدیل شود. دقیقاً همان چیزی که صنعت اتوموبیل سازی و در نهایت صنعت آهن نیاز داشت. همچنین میلواکی دست به تولید موتور اسب بخار جزئی خود زد تا انعطاف بیشتری برای ابزار مورد نیاز مشتریان خود داشته باشد که این در نهایت باعث شد ابزار این شرکت بهره وری بیشتر، عمر بیشتر و نگهداری کمتر به همراه ظرفیت بیشتری داشته باشند. استانداردهای بالای شرکت میلواکی باعث شد تا این شرکت سفارش های مخصوصی از طرف دولت ایالات متحده برای تولید سنباده، فرز دستی و یک دریل چکشی 19 میلیمتر مخصوص نیروی دریایی آمریکا تولید کند.

سالهای آغازین
با افزایش شهرت میلواکی در تولید ابزار با کیفیت شرکت های دیگر توجه خود را برای افزایش کیفیت ابزار خود به این شرکت برگردادند. جوشکاران به سنباده/فرزی سبک با استفاده راحت نیاز داشتند که تحمل کار سنگین و طولانی مدت را داشته باشد. راه حل میلواکی: مدل 6 کیلویی تک-اسب بخار کاملاً بالانس. در دوران پس از جنگ، به سنباده/فرزهای شرکت یک خصوصیت جدید اضافه شد: یک کلاچ فنری که از پس زدن دستگاه جلوگیری کند و کارکرد روانتری ارائه دهد. این خصوصیات چنان محبوب شد که به اره گردبر این شرکت نیز اضافه شد. اما مهندسان پیشگام این شرکت تنها به دنبال خصوصیات سودآور نبودند. ابزار نوین در حال طراحی بودند که صنعت ابزار برقی را دگرگون میکردند.

بزرگترین این طراحی ها اختراع دریل زاویه دار 11 میلیمتر در سال 1949 بود که این ابزار به برق کاران و لوله کشان لین قابلیت را میداد تا در محیط های بسته نیز به راحتی به کار خود ادامه دهند. گام بزرگ بعدی اره افقی بر ساوزال (SAWZALL®) در سال 1951 بود. این آهن بر ابزاری پیشگام در عرصه خود بود که با استفاده از قابلیت برش افقی و تنها 3 قطعه محرک بهره وری خوبی به کاربران میداد. دوام آن به حدی بود که میتوانست کار طولانی مدت و سنگین روزانه را تحمل کند و سری اره های افقی بر ساوزال به کاربر اجازه میداد تا مواد مختلف را اره کند که به تنوع این محصول و جذابیتش در بازار اضافه کند.

پیشگامان صنعت
زمانی که صنعت ساختمان سازی در ایالات متحده رشد کرد، ابزار میلواکی به یکی از تولید کنندگان کلیدی حومه نشینان آمریکا تبدیل شد که بخاطر قابل اعتماد و قابل حمل بودن ابزارش شهرت پیدا کرده بود که در بیشتر شرایط کاری دشوار امتحان خود را پس داده بود. در دهه 1960، میلواکی به پیشگام این صنعت تبدیل شده بود. خط تولیدش به ابزارهای جدید گسترش یافته بود و تولیدات خود را بر اساس تقاضا ظرفیت تولیدات خود را افزایش داده بود.

تغیر مالکیت شرکت به امستار (Amstar) تغییری در برنامه و تمرکز شرکت در ظرفیت ابزار پیشگام و حرفه ای این شرکت نکرد. ابزار این شرکت با قیمت بیشتری نسبت به ابزار مصرفی به فروش میرسید و کیفیت ابزار این شرکت در مقایسه با رقیبانش کیفیت بالاتری داشت. با تلفیق وضعیت مناسب میلواکی در بازار، این شرکت به ابزاری گلچین شده در بازار تبدیل شد که حرفه ای ها همیشه پیگیر آن بودند.

در دهه 70 میلواکی ابزار های متعدد دیگری معرفی کرد شامل هول هاوگ (Hole Hawg®)، اولین دریل برای سوراخ های بزرگ بین شیروانی و تیرچه در ساختمان سازی شهری. میلواکی همچنین اولین دریل پیستولی 12 میلیمتر، مگنوم هول-شوتر (Magnum Hole-Shooter®)، اولین فرز 115 میلیمتر تولید ایالات متحده خود را تولید کرد. میلواکی همچنین ابزار موجود خود را ارتقا داد؛ افقی بر مشهور خود را 2 سال آزمایش کرد تا نسخه جدید آن را وارد بازار کند که این اره با سرعت زیادش و لرزش بسیار کم آن، استاندارد جدیدی برای اره افقی بر در جهان ایجاد کرد.

همچنین این شرکت در 1980 اره میزی تولید کرد که انقلابی در این صنعت بود. با همان ساختار فشرده ابزارهای کوچکتر این اره میزی قابلیت برش 12×12 سانتی متر را در حالی داشت که سرعت زیاد و وزن سبکی داشت. ورود این ابزار به بازار موقیعت این شرکت را به برترین تولید کننده اره میزی، پرتاب کرد و میلواکی همچنان به تولید اره ای میزد که همه متخصصان این صنعت معتقد بودند که رقیبی ندارد.

با تعهدی که این شرکت به کیفیت و دوام محصولاتش داشت میلواکی به اولین تولید کننده داخلی تبدیل شد که برای تمامی کارگاه ها و کارخانه های خود گواهی نامه ایزو (ISO) را تا اواخر دهه 90 دریافت کرد.